Reklama

Piłkarski turniej OSiR za nami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Piłkarski turniej OSiR za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 57 zawodników wzięło udział w wakacyjnym turnieju piłki nożnej, który rozegrano w minionym tygodniu w Łukowie. Sportowe rozgrywki toczyły się na boisku \"Orlik\" na os. Chącińskiego.

Turniej zorganizowany został w czwartek 20 lipca. Mecze rozgrywane były w trzech kategoriach: chłopców szkół podstawowych z rocznika 2004-2006, chłopców ze szkół podstawowych z rocznika 2007-2007 oraz chłopców ze szkół gimnazjalnych. Łącznie w turnieju wystartowało 8 drużyn. W pierwszych dwóch kategoriach zgłosiło się po jednej drużynie - „Niepokonani” oraz „SNK” - w związku z czym ekipy te rozegrały między sobą mecz towarzyski. W ostatniej grupie - szkół gimnazjalnych - wystartowało 6 drużyn i tu rywalizacja wyglądała najciekawiej.

Klasyfikacja po turnieju ukształtowała się następująco:

Kategoria chłopców ze szkół podstawowych rocznik 2004-2006 – zwycięzca „Niepokonani” (brak innych drużyn, które przystąpiły do rywalizacji)
Kategoria chłopców ze szkół podstawowych rocznik 2004-2006 – zwycięzca „SNK” (brak innych drużyn, które przystąpiły do rywalizacji)
Kategoria szkół gimnazjalnych: I miejsce „Wojownicy Suchego”, II miejsce „Króliczki”, III miejsce „Halo Policja”. Król strzelców: Daniel Żądełek.

Łącznie w wakacyjnym turnieju OSiR rozegranych zostało 9 spotkań, w których padły 42 bramki. Zwycięskie drużyny z każdej kategorii otrzymały dyplomy i nagrody. Mecze sędziował Andrzej Zarzycki. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE