Piłkarki ze Stoczka jadą na Narodowy. Jagoda Osiak królową! Gac: Marzenia stały się rzeczywistością (zdjęcia)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Wielki sukces zespołu Szkoły Podstawowej w Stoczku Łukowskim.

Podopieczne Anety Gac wywalczyły pierwsze miejsce podczas finału wojewódzkiego XIV edycji Pucharu Tymbarku w kategorii U-10. W Lubartowie były zdecydowanie najlepsze. W meczach grupowych ograły: 5:0 Team C (pow. biłgorajski) oraz 8:0 Szkolną Akademię Futbolu SP 5 (chełmski). W ćwierćfinale pokonały 4:0 Jabłuszka Kliszkowickie (pow. opolski), a w półfinale po karnych triumfowały 2:1 z Bystrzałkami. W regulaminowym czasie było 3:3.
Najważniejszy mecz dnia to starcie z Rosołkami (rycki). Zespół ze Stoczka Łukowskiego wygrał 3:1 i awansował do zmagań ogólnopolskich, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mistrzynie wystąpiły w składzie: Jagoda Osiak, Zuzanna Oszkiel, Łucja Kołodziej, Zuzanna Ciołek, Małgorzata Płatek, Maja Mucha, Gabriela Lacek, Maria Gajowniczek,  Wiktoria Brodowska

Jagoda Osiak dostała wyróżnienie Najlepszej Strzelczyni w kategorii U-10 dziewcząt z bilansem 16 bramek! Sukcesu zawodniczkom gratulował m.in. Marcin Kasprowicz, który w niedawno zakończonych mistrzostwach Europy do lat 17 wraz z reprezentacją Polski wywalczył brązowy medal oraz przepustkę do gry w mistrzostwach świata na Dominikanie.