Reklama

Piłkarki z „Dwójki” drugie w województwie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Piłkarki z „Dwójki” drugie w województwie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 8 maja w Kraśniku obył się Wojewódzki Finał Gimnazjady w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Srebrny medal na zawodach wywalczyły reprezentantki Gimnazjum nr 2 w Łukowie.

W wojewódzkich zawodach wystąpiło 5 drużyn z Łukowa, Ulana-Majoratu, Lublina, Zwierzyńca i Kraśnika. Drużyna gimnazjalistek z Łukowa występowała w grupie A reprezentantkami Kraśnika oraz Ulana-Majoratu. W pierwszym grupowym meczu szkoła pokonała reprezentantki gospodarzy 14:11, a w drugim uległa drużynie z powiatu radzyńskiego 9:10. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że drużyny mają po tyle samo punktów i o kolejności w grupie zdecydowały bramki.

Gimnazjum z Łukowa miało najlepszy bilans i awansowało do finału wojewódzkiego. W finale faworyt turnieju -  drużyna z Lublina - pokonała Gimnazjum nr 2 w Łukowie 17:10.

Podopieczne Jerzego Kożucha i Marcina Grzeczyńskiego wystąpiły w składzie: Kinga Kamecka, Paula Wasak, Aleksandra Ciężka, Weronika Frąc, Natalia Kalińska, Weronika Mazur, Maja Trochimowska, Anna Jankowska, Wiktoria Koper, Magda Kowalczyk, Alicja Kubiak, Karolina Przeździak, Emilia Zaręba, Agnieszka Kłos, Katarzyna Mateńka, Natalia Pasik.

Klasyfikacja końcowa zawodów wyglądała następująco:

  • I miejsce Gimnazjum nr 19 Lublin
  • II miejsce Gimnazjum nr 2 Łuków
  • III miejsce Gimnazjum Zwierzyniec
  • IV miejsce Gimnazjum nr 2 Kraśnik
  • V miejsce Gimnazjum Ulan-Majorat


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE