Zenon Pawlikowski, trener KSW Łuków
Choinka: żywa czy sztuczna?
Niezmiennie od lat ten sam duet – żywa w ogródku, a sztuczna w salonie.
Pamiętny prezent znaleziony pod choinką?
Nie przypominam sobie niczego szczególnego. Wszystkie prezenty sprawiają mi radość, jeśli są dawane od serca.
Czyim obowiązkiem w rodzinie jest ubieranie choinki?
To wspólne zadanie, natomiast osobiście zawieszam światełka na kilkumetrowej jodle kalifornijskiej w ogródku.
Wymarzony prezent, który chciałbyś znaleźć pod choinką?
Jak wspomniałem – wszystkie mnie cieszą. Nie liczy się rzecz, lecz gest.
Ulubiona potrawa wigilijna?
Po prostu karp.
Jakie masz plany na Sylwestra?
Nigdy nie zdradzam swoich planów, wolę zdać relację „po”.
Niezapomniany, ten jedyny Sylwester w Twoim życiu?
Były bale, domówki oraz noce sylwestrowe spędzane na stoku narciarskim. Wszystkie miały swój urok i specyficzny klimat.
Postanowienie noworoczne?
Zawsze to samo: aktywny tryb życia, zdrowe odżywianie, unikanie stresu oraz przebywanie w towarzystwie pozytywnie i kreatywnie myślących ludzi. Nic nie chcę zmieniać.
Sylwester z fajerwerkami czy jednak bez?
Nie strzelam petardami. Potrafię cieszyć się bez fajerwerków, a już na pewno nie wyobrażam sobie radości kosztem zwierząt.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.