Reklama

Paczka dla Kombatanta - zapisy już trwają

Opublikowano:
Autor:

Paczka dla Kombatanta - zapisy już trwają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 3 grudnia 2016 roku w sali sportowej przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie odbędzie się IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej \'Paczka dla Kombatanta\'.

Turniej odbędzie się już po raz czwarty. Jak co roku będzie połączony ze zbiórką na rzecz byłych żołnierzy Polski Podziemnej (Armii Krajowej, WiN-u, Narodowych Sił Zbrojnych). Poprzez realizację projektów oddajemy hołd naszym bohaterom i zachęcamy innych Polaków do wspólnych działań przywracających pamięć o polskich weteranach, zwłaszcza Kresowych żołnierzach.    

Przywykliśmy już, że co roku w okresie świątecznym zbieramy się i gramy w piłkę nożną, a wszystko to, aby pomóc naszym rodakom zamieszkującym Kresy Wschodnie – mówi Bartłomiej Bryk, organizator zawodów. – Ze swojej strony zachęcam do udziału w turnieju i wcześniejszego zgłaszania zespołów.. Liczba miejsc ze względów organizacyjnych musiała zostać ograniczona, a doświadczenie pokazuje, że co roku nasza inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem – dodaje.  

W turnieju weźmie udział osiem drużyn, które jako pierwsze dokonają wpłaty opłaty wpisowej. Środki te zostaną przekazane na pomoc żołnierzom Armii Krajowej i innych organizacji niepodległościowych pozostających na dawnych Kresach Wschodnich II RP. Drużyny, które dokonały zgłoszenia, ale do 25 listopada nie uiszczą opłaty, zostaną skreślone z listy uczestników.    

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu 511 045 076 lub w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie. 

Organizatorem zawodów jest Bartłomiej Bryk i Stowarzyszenie ,,Przyjazne Klimeckiego’’. Turniej organizowany jest we współpracy z Miastem Łuków, Powiatem Łukowskim, a także Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łukowie. UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE