Reklama

Ostatnie godziny głosowania!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Ostatnie godziny głosowania! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Tylko do godz. 23:59 do wtorku 6 marca można oddawać swoje głosy w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2017 roku. O zwycięstwo w obydwu kategoriach walczy wiele osób!

Dobiega końca plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2017 roku. O tytuł i statuetkę walczy ponad 60 osobistości związanych z różnymi dziedzinami aktywności fizycznej. Na około 30 godzin przed końcem głosowania za pośrednictwem kuponów oraz wiadomości SMS, zarysowani już są faworyci, którzy „bić” się będą o końcowy triumf.

- Na ostatnią niedzielę przed końcem głosowania, zliczyliśmy ponad 3100 głosów
w plebiscycie. Część z nich pochodzi z kuponów dostępnych we Wspólnocie Łukowskiej, część jest oddawanych drogą telefoniczną - mówi Mateusz Połynka, dziennikarz sportowy gazety. - Zachęcam do głosowania w ostatnich godzinach plebiscytu, gdyż jeszcze wiele może się zmienić - dodaje.

Systemy głosowania SMS-owego zostaną wyłączone o północy z wtorku na środę 6/7 marca. Osoby, które chcą oddać głos tradycyjnie za pośrednictwem kuponu w gazecie, mają jeszcze możliwość zrobić to we wtorek. Tego dnia wychodzi nowe wydanie Wspólnoty Łukowskiej, w którym znajdować się będzie ostatni kupon. Czas na jego przyniesienie do redakcji to maksymalnie godz. 17.

Listę osób nominowanych w plebiscycie oraz treść SMS-ów z danymi do głosowania można znaleźć POD TYM ADRESEM.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE