Oskar Dudziński i Jakub Bober z awansem na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

SportW miniony weekend w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. W turnieju z powodzeniem wystartowali reprezentanci sekcji pięściarskiej Orląt Łuków.

Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego spisali się bardzo dobrze. W kategorii kadetów pierwsze miejsca zajęli: Oskar Dudziński i Jakub Bober, a na drugich lokatach uplasowali się: Konrad Zaniewicz i Kacper Wryk.
Zwycięstwo w turnieju dało Oskarowi i Kubie bezpośredni awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach od 14 do 20 kwietnia w Wałczu. W kategorii juniorek pierwsze miejsce zajęła Dominika Kondracka dla  której był to start kontrolny. Udział w Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie nie będzie wymagał eliminacji, a zawody odbędą się od 13 do 17 czerwca w Sokółce.