Reklama

OSiR zaprasza na krytą pływalnię

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

OSiR zaprasza na krytą pływalnię - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie informuje, że można już korzystać z krytej pływalni \"Delfinek\" przy ul. Siedleckiej. Sezon dla miłośników pływania ruszył już 30 września.

Letnie baseny przy ul. Browarnej zakończyły swoją działalność w tym roku i dostępne dla chętnych będą dopiero w najbliższe wakacje. Miłośnicy pływania mogą jednak skorzystać z innego miejsca, by aktywnie wypoczywać w wodzie. Pracę po przerwie wznawia kryta pływalnia przy ul. Siedleckiej. 30 września ruszył nowy sezon na tym obiekcie.

Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, który zarządza krytą pływalnią „Delfinek”, na chętnych czeka basen o wymiarach 25 × 12,5 m z sześcioma torami do pływania i głębokości 0,90 - 1,65 m. Basen wyposażony jest w atrakcje: wodospad punktowy, wodospad płaszczowy oraz 8 dysz do masażu wodnego. Wypoczywający mogą też skorzystać z dwóch typu fińskiego tzw. saun suchych.

Więcej informacji na temat grafiku dostępności pływalni znaleźć można na stronie internetowej OSiR w Łukowie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE