Reklama

OSiR i Spółdzielnia zapraszają na zawody

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

OSiR i Spółdzielnia zapraszają na zawody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zapraszają na: "XVIII Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego". Zawody zaplanowano na przełomie maja i czerwca.

Zawody odbędą się na przełomie maja i czerwca na boisku ze sztuczną nawierzchnią „Orlik” lub boisku trawiastym. Rywalizacja toczyć się będzie w ramach XXXVI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej ,,Dzikich Drużyn SOKOLIK 2018”. Zwycięzcy poszczególnych grup zmierzą się 7 czerwca w Wielkim Finale na głównej płycie stadionu przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone w czterech grupach:

  • I grupa – chłopcy ze szkół podstawowych z klas IV i młodsi (rocznik 2007 i młodsi)
  • II grupa – chłopcy ze szkół podstawowych z klas V – VI (Rocznik 2005-2006)
  • III grupa – chłopcy ze szkół gimnazjalnych (rocznik 2002-2004)
  • IV grupa – dziewczęta ze szkół podstawowych i gimnazjalnych (rocznik 2002 i młodsze bez podziału na kategorie wiekowe)

Drużyny składać się będą z 9 zawodników - bramkarza, 6 graczy w polu i 2 rezerwowych. Każda drużyna obowiązkowo musi mieć pełnoletniego opiekuna. Zawodnicy muszą posiadać ważne legitymacje szkolne i badania lekarskie.

Szczegółowe informacje: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, tel. 25 798 23 89, 25 798 38 71, 506 643 863, 515 137 778, www.osir-lukow.pl, e-mail: osir-lukow@wp.pl.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE