Reklama

OSiR czeka na biegaczy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

OSiR czeka na biegaczy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Tylko do 8 września można zgłaszać chęć wystartowania w biegach ulicznych im. ks. Stanisława Brzóski. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie czeka na chętnych.

Już za kilka dni, w niedzielę 10 września w Łukowie odbędzie się tradycyjna impreza sportowa, jaką są Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski. Zawody te organizowane są już od 23 lat i co roku zrzeszają miłośników sportu. Tradycyjnie organizatorzy przygotowali biegi na dystansach 10 i 5 km ze startem w Rezerwacie Jata bądź w Ławkach.

By jednak sportowe święto miało miejsce, potrzebni są jego najważniejsi bohaterowie - czyli biegacze. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie informuje, iż przedłużony zostaje termin na zapisy. Chętni wystartować w biegach im. księdza Brzóski, mogą zarejestrować się do piątku 8 września. Zapisy przyjmowane są w siedzibie OSiR przy ul. Browarnej 63 (tel. 25 798 23 89, 25 798 38 71, 515 137 778, e-mail: osir-lukow@wp.pl) bądź drogą elektroniczą pod tym adresem. Spóźnialscy będą mieli też możliwość zapisu w dniu zawodów w sekretariacie OSiR, w godzinach 8.30-10.00.

Trasa biegów przebiegała będzie następującymi miejscowościami i ulicami: Rezerwat Jata - Klimki – Ławki – ul. Zimna Woda – ul. Wojska Polskiego – ul. Stodolna – ul. Piłsudskiego (na wysokości ul. Piłsudskiego bieg odbywał się będzie po chodniku) – ul. Konwiktorska – ul. Browarna. Uczestnicy imprezy będą się poruszać przy prawej stronie krawędzi jezdni, nie będą wbiegali na część jezdni przeznaczoną do ruchu w przeciwnym kierunku. Drogi, po których będzie odbywał się bieg, mogą być czasowo wyłączone z ruchu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE