Orlęta to zrobiły! Łukowianie opanowali Zamość. Dublet Szustka!

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Orlęta to zrobiły! Łukowianie opanowali Zamość. Dublet Szustka! - Zdjęcie główne

Sport Bardzo ważna wygrana graczy Dariusza Solnicy i Macieja Sygi. Orlęta ograły 4:2 Hetman Zamość.

Druga minuta i strata gola w kuriozalnej sytuacji po stałym fragmencie. Potem wyrównanie Daniela Korola po składnej akcji w bocznym sektorze. Po chwili znów nasi przegrywali po strzale sprzed pola karnego, by za chwilę Radosław Szustek wyrównał, wykorzystując "jedenastkę" po ręce zawodnika gospodarzy. Nie minęło 120 sekund, a Szustek po raz drugi umieścił piłkę w siatce!

Po zmianie stron łukowianie dzielnie się bronili i wyprowadzali kontry. W 85 minucie Sebastian Czarnecki obronił rzut karny, a po chwili Adrian Siemieniuk podwyższył głową i zamknął spotkanie!