Autor: | Zdjęcie: Orleta.Lukow.pl / Facebook

Orlęta odskakują w tabeli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportDrugie zwycięstwo z rzędu zantowali w rundzie wiosennej piłkarze pierwszej drużyny Orląt Łuków. W meczu na szczycie podpieczni Roberta Różańskiego pokonali na wyjeździe 2:0 Hurangan Międzyrzec Podlaski.

W meczu wyjazdowym bramki dla łukowskich Orląt strzelali Damian Soćko w 36 minucie i Mateusz Wysokiński w 88 minucie spotkania. "Żółto-czerwoni" stworzyli w spotkaniu kilka sytuacji bramkowych, byli też dopingowani przez grupę kibiców, którzy specjalnie na ten mecz pojechali do sąsiedniego miasta. Wynik uzyskany przez piłkarzy pozwala im umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli ligi okręgowej.

Po 15 spotkaniach (13 rozegranych na jesieni i dwóch w rundzie wiosennej) łukowskie Orlęta mają na koncie 41 punktów i są jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Ekipa z Międzyrzeca po niedzielnym spotkaniu, ma stratę 6-ciu punktów do zawodników z Łukowa, a inne drużyny z powiatu łukowskiego zajmują dalsze miejsca. Na 6 i 7 pozycji znajdują się obecnie ŁKS Łazy i Unia Krzywda, dziesiąte miejsce w tabeli zajmuje Olimpia Okrzeja, jedenaste Kujawiak Stanin, a trzynaste Bizon Jeleniec.

Kolejny mecz Orlęta zagrają w niedzielę 22 kwietnia. Na własnym boisku podejmować będą zajmujący 12 miejsce w tabeli LZS Dobryń. Ciekawie zapowiada się też spotkanie Unii Krzywda z Olimpią Okrzeja.