Reklama

Orlęta nadal bez prezesa. Zawieszone Walne!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Orlęta nadal bez prezesa. Zawieszone Walne! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Nie udało się wybrać Prezesa i Członków Zarządu ŁKS Orlęta Łuków. Za nami Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Klubu, które nie przyniosło najbardziej oczekiwanych rozstrzygnięć. Obrady mają być wznowione w poniedziałek 28 stycznia. Czy przyniosą jakiś przełom?

Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków przynajmniej do poniedziałku 28 stycznia nie będzie miał władz mogących przejąć kontrolę na stowarzyszeniem po wyznaczonym przez sąd kuratorze. W piątek 25 stycznia zorganizowane zostało Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Klubu, na którym miał być wybrany nowy Prezes i Zarząd. Najważniejszy punkt nie został jednak zrealizowany. Orlęta nadal pozostają bez prezesa mogącego kierować największym łukowskim klubem.

Spotkanie przebiegało w zupełnie innej atmosferze niż to rok temu, gdy prezesa wybrano Ryszarda Wałachowskiego. Tym razem w sali konferencyjnej Urzędu Miasta pojawiło się zdecydowanie mniej  - bo około 40 - członków klubu, którzy nie byli chętni do obejmowania stanowisk nawet w komisji do liczenia głosów.

Gdy mimo wszystko zrealizowano większość punktów w porządku obrad, przyszedł czas na najważniejszą część spotkania - wybór Prezesa Orląt Łuków. Na stanowisko to zgłoszono Arkadiusza Kasznię i Ireneusza Goławskiego, jednak ci nie zgodzili się na start na wskazaną funkcję. Wskutek impasu w głosowaniu i braku chętnych na najważniejszą funkcję w klubie, zdecydowano się przerwać Walne Zgromadzenie i dokończyć je w późniejszym terminie. Obrady mają być wznowione w poniedziałek 28 stycznia o godz. 17 w tym samym miejscu. Czy wówczas uda się wybrać władze klubu?

Więcej informacji na temat piątkowego przebiegu obrad już wkrótce.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE