Reklama

Orlęta Łuków najlepsi w województwie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Robert Dołęga

Orlęta Łuków najlepsi w województwie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Za nami finał Ligi Wojewódzkiej Juniorek i Juniorów oraz Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów. W jednej z kategorii najlepszymi okazali się sztangiści Orląt Łuków.

Na początku grudnia w Biłgoraju zorganizowane zostały zawody w podnoszeniu ciężarów - Finał Ligi Wojewódzkiej Juniorek i Juniorów oraz Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w tej dyscyplinie. W zawodach wystartowało 79 zawodniczek i zawodników z województwa lubelskiego i podkarpackiego.

W turnieju najlepszy wynik wśród zawodniczek z wynikiem 208,8 pkt. osiągnęła Karolina Czajka z Unii Hrubieszów, zaś wśród juniorów reprezentant ŁKS Orlęta Łuków Marcin Izdebski, który zdobył 339,7 pkt. W lidze juniorek z dużą przewagą zwyciężyły sztangistki z Hrubieszowa z wynikiem 2487,6 pkt, a wśród juniorów, po czterech rundach i zaciętej walce do ostatniego podejścia, najlepszą drużyną województwa lubelskiego juniorów zostały łukowskie Orły. Zwycięskie zespoły otrzymały najwyższej klasy sprzęt sportowy do podnoszenia ciężarów ufundowany przez Lubelski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów.

Jak informuje trener Robert Dołega, na sukces naszego zespołu zapracowali: Marcin Izdebski, Łukasz i Bartosz Boncik, Jakub Sadło, Bartłomiej Bajora i Mateusz Kucharzak. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu burmistrza Łukowa.

Pełne wyniki:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE