Reklama

Orlęta i Olimpijczyk punktują w Siedlcach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Orlęta i Olimpijczyk punktują w Siedlcach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Hubert Linkiewicz i Mateusza Kucharzak z Orląt Łuków oraz Kacper Grabowski z Olimpijczyka Łuków odnieśli zwycięstwa w ciężarowych zawodach w Siedlcach. W niedzielę 14 października startowali oni w Międzywojewódzkim Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego.

62 i 85 kg. W tej pierwszej kategorii, wśród Juniorów U-17 pierwsze miejsce zdobył Mateusz Kucharzak z Orląt Łuków, uzyskując 56 kg w podrzucie i 70 kg w rwaniu (126 kg w dwuboju).

W kategorii wiekowej U-15 zwycięzcami okazali się natomiast Huber Linkiewicz (Orlęta) i Kacper Grabowski (Olimpijczyk). Pierwszy z nich w kategorii wagowej 62 kg uzyskał w dwuboju 128 kg (rwanie 58, podrzut 70 kg), a reprezentant młodszego klubu w kategorii wagowej 85 kg „dźwignął” w dwuboju 180 kg (80 kg w rwaniu, 100 kg w podrzucie).

Organizatorem Międzywojewódzkiego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego - wpisującego się w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - był klub WLKS Siedlce. Na zawodach była też prowadzona klasyfikacja klubowa, w której zwyciężył klub UOLKA Ostrów Mazowiecka. Jak dodaje trener łukowskich zawodników Robert Dołęga, w imprezie uczestniczyło 34 zawodniczek i zawodników z 9 klubów, a wyjazd ekip z Łukowa był sfinansowany przez Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE