Reklama

Orlęta, Armaty, Łukovia, KSW i Dragon

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Orlęta, Armaty, Łukovia, KSW i Dragon - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiło wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za 2017 rok. W rankingu widnieją też kluby z powiatu łukowskiego.

Pięć klubów z powiatu łukowskiego zostało odnotowanych w zestawieniu podsumowującym rywalizację sportową dzieci i młodzieży za 2017 rok. Na 3686 klubów w całym kraju, do rankingu włączono ŁKS „Orlęta” Łuków, GKS Armaty Stoczek Łukowski oraz drużyny SPR Łukovia Łuków i Dragon Wojcieszków.

W naszym mieście najwięcej punktów wywalczyły Orlęta (91 pkt) przed SPR Łukovia Łuków (34,93 pkt oraz KSW Łuków (28 pkt). W sumie Miasto Łuków zajęło 176 miejsce z 153,93 punktami spośród 877 gmin w kraju. Gro z tego wyniku uzyskali łukowscy sztangiści, prowadzeni przez trenera Roberta Dołęgę. Za pośrednictwem różnego rodzaju sukcesów w zawodach w 2017 roku, zdobyli oni 67 spośród 91 punktów Orląt. Aż 25 punktów uzyskał czterokrotny medalista Mistrzostw Polski, Patryk Czerwonogrodzki.

Pozostałe drużyny z miasta zanotowały 34,93 pkt (szczypiornistki z SPR Łukovia) i 28 pkt (kickboxerzy z KSW Łuków). Natomiast Powiat Łukowski - głównie dzięki zasługom Armat Stoczek Łukowski - z 244,77 punktami został sklasyfikowany na 152 miejscu pośród 368 powiatów. GKS Armaty zgromadziły w tej klasyfikacji 76,34 pkt. w zapasach kobiet oraz 8,5 pkt. w zapasach klasycznych. Dragon z Wojcieszkowa dorzucił do klasyfikacji 6 punktów.

Pełne wyniki dostępne są POD TYM ADRESEM.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE