Reklama

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy i charytatywny turniej piłki nożnej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy i charytatywny turniej piłki nożnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 9 września na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie odbędą się dwie imprezy sportowe. Jedną z nich jest I Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy \'Sport to alternatywa\'. Drugą imprezą jest charytatywny turniej piłki nożnej, podczas którego zbierane będą środki na leczenie małej łukowianki.

W drugą sobotę września w łukowskich Alejach zapaśnicy staną na macie, a miłośnicy piłki nożnej zagrają w charytatywnym turnieju dla Lenki. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa.

I Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy \"Sport to alternatywa\"

W turnieju zapaśniczym zobaczymy młodziczki i młodzików w stylu klasycznym oraz dzieci. Rywalizacja nie tylko wyłoni najlepszych zawodników, ale także będzie doskonałą okazją do popularyzacji tej dyscypliny sportu. Nasze miasto odwiedzą kluby zapaśnicze z województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Zgłoszenia wciąż trwają. Za organizację techniczną odpowiada Ryszard Wałachowski – trener, wiceprezes Lubelskiego Związku Zapaśniczego oraz wiceprezes ŁKS Orlęta Łuków. Zapisów można dokonać poprzez maila: rysiek.walachowski@wp.pl oraz przez stronę patrona medialnego wydarzenia – SPORTZONA.PL. Początek turnieju o godzinie 11.00. Marszałek Województwa Lubelskiego objął wydarzenie patronatem honorowym.

Oldboje dla Leny

W ramach projektu Sport to alternatywa odbędzie się również Charytatywny Turniej Piłki Nożnej \"OLDBOJE dla Leny\". Drużyny złożone z nieco starszych piłkarzy, pokażą, że sport można uprawiać w każdym wieku. Nadrzędnym celem wydarzenia będzie jednak zbiórka środków finansowych dla młodej łukowianki - Leny Bieniek.

Lenka jest pogodną dziewczynką. Zmaga się jednak z poważną chorobą jaką jest mózgowe porażenie dziecięce. Jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Kibiców piłkarskich chcących wesprzeć dziewczynkę zapraszamy na boisko Orlik przy Zespole Szkół nr 1 w dniu 9 września w godzinach od 10.00 do 15.00. Organizatorzy wciąż przyjmują zgłoszenia. Drużyny, które chcą wziąć udział w turnieju mogą tego dokonać za pośrednictwem maila: alternatywadlalukowa@gmail.com. Ilość drużyn jest ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE