Reklama

Najlepsi w czwórboju

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie

Najlepsi w czwórboju - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie okazały się najlepsze w finałowych zawodach Powiatu Łukowskiego w lekkoatletycznym czwórboju dziewcząt oraz chłopców. Placówki reprezentowały powiat łukowski na zawodach rejonowych.

Finałowe zawody rozegrano 16 maja na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie. Organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w czwórboju był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie. W obydwu zawodach wystartowały łukowskie podstawówki: SP nr 1, SP nr 4 i gospodarze z łukowskiej „Piątki”.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się podopieczne Ewy Czerkas ze Szkoły Podstawowej nr 1. Dziewczęta pokonały reprezentację łukowskiej „Czwórki” prowadzoną przez Jakuba Ostrowskiego oraz drużynę SP nr 5, której opiekunem jest Ryszard Grochowski.

Wśród chłopców również najlepszą okazała się reprezentacja SP nr 1. Podopieczni Artura Paszkiewicza zostawili w tyle drużynę SP nr 5 (opiekun Artur Głębicki) oraz reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie (opiekun Jakub Ostrowski).

Awans na zawody rejonowe wśród kategorii dziewcząt uzyskały reprezentantki łukowskiej „Jedynki” i „Czwórki”, natomiast wśród chłopców na zawody do Białej Podlaskiej udali się uczniowie SP nr 1 i SP nr 5.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE