Najlepsi w czwórboju

sport Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie okazały się najlepsze w finałowych zawodach Powiatu Łukowskiego w lekkoatletycznym czwórboju dziewcząt oraz chłopców. Placówki reprezentowały powiat łukowski na zawodach rejonowych.

Łuków24

Opublikowano: 28 maja 2019 08:05 | Aktualizacja: 28 maja 2019 08:05

Finałowe zawody rozegrano 16 maja na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie. Organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w czwórboju był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie. W obydwu zawodach wystartowały łukowskie podstawówki: SP nr 1, SP nr 4 i gospodarze z łukowskiej „Piątki”.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się podopieczne Ewy Czerkas ze Szkoły Podstawowej nr 1. Dziewczęta pokonały reprezentację łukowskiej „Czwórki” prowadzoną przez Jakuba Ostrowskiego oraz drużynę SP nr 5, której opiekunem jest Ryszard Grochowski.

Wśród chłopców również najlepszą okazała się reprezentacja SP nr 1. Podopieczni Artura Paszkiewicza zostawili w tyle drużynę SP nr 5 (opiekun Artur Głębicki) oraz reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie (opiekun Jakub Ostrowski).

Awans na zawody rejonowe wśród kategorii dziewcząt uzyskały reprezentantki łukowskiej „Jedynki” i „Czwórki”, natomiast wśród chłopców na zawody do Białej Podlaskiej udali się uczniowie SP nr 1 i SP nr 5.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.