Młodzi piłkarze z "Jedynki" mistrzami powiatu

sport Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie wygrali Finał Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Młodzi piłkarze awansowali na zawody rejonowe w Parczewie.

Łuków24

Opublikowano: 29 maja 2019 13:53 | Aktualizacja: 29 maja 2019 13:53

Na orlikach Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 3 w Łukowie odbył się Finał Powiatu Łukowskiego w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie.

W zawodach uczestniczyło siedem ekip, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozegrano systemem "każdy z każdym". Zespoły z pierwszych miejsc w grupach zagrały mecz finałowy o I miejsce, zespoły z drugich miejsc o III miejsce.

Mecz o III miejsce wygrali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Staninie z uczniami Szkoły Podstawowej w  Gręzówce z wynikiem 3 : 2.  W meczu finałowym zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr  5 w Łukowie ulegli 0:2 młodym piłkarzom z łukowskiej "Jedynki". Awans na zawody rejonowe uzyskała: Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie. 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce – SP 1 Łuków op. Artur Paszkiewicz
II miejsce – SP 5 Łuków op. Artur Głębicki
III miejsce – SP Stanin op. Bożena Skwarek
IV miejsce – SP Gręzówka op. Krzysztof Sulej
V miejsce – SP Krzywda op. Paweł Miazek
VI miejsce – SP Trzebieszów op. Piotr Pierzchalski
VII miejsce – SP Strzyżew op. Jarosław Borek

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.