Reklama

Mistrzostwa Województwa w szachach w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Mistrzostwa Województwa w szachach w Łukowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Najbliższy weekend to spotkanie młodych szachistów z całego województwa lubelskiego. Rozgrywki odbędą się w naszym mieście.

Na Mistrzostwa Województwa w szachach klasycznych do hali sportowej Medycznego Studium Zawodowego zaprasza Stowarzyszenie Szachistów Szachpol w Łukowie, które działa na zlecenie Lubelskiego Związku Szachowego. Mistrzostwa rozgrywane będą w dniach od 7 do 9 października.

Celem imprezy jest wyłonienie mistrzów województwa w kategorii juniorów (do 17 lat) oraz wyszukanie młodych talentów, które później będą reprezentowały województwo lubelskie. Turniej będzie rozgrywany w grupach wiekowych. W przypadku wystąpienia małej frekwencji w poszczególnych grupach wiekowych, organizator zastrzega sobie prawo łączenia grup.

Turniej organizowany jest w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Łukowski, Burmistrz Miasta Łuków oraz Wójt Gminy Łuków. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem tel. 257983364, drogą mailową: [email protected] oraz on-line na stronie chessarbiter.com. W przypadku wolnych miejsc, zgłoszeń będzie można dokonać już na sali gry.  

Początek rozgrywek 7 października o godzinie 15.30 rejestracją zawodników. Po odprawie technicznej zawodnicy zasiądą do gry. W niedzielę o godzinie 15.00 przewidywane jest oficjalne zakończenie zawodów i wręczenie pucharów.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE