Misiak z golem w I lidze!

Autor:

Misiak z golem w I lidze! - Zdjęcie główne

SportPrzemysław Misiak od nowego sezonu występuje w Wiśle Płock. 21-latek zdobył premierową bramkę na zapleczu Ekstraklasy.

Wychowanek AMPlusa Łuków trafił do siatki w meczu ze Stalą Stalowa Wola. Misiak otworzył wynik w 17 minucie. Na boisku przebywał od pierwszej do ostatniej minuty. Jego ekipa wygrała 3:1 i plasuje się na drugim miejscu w I lidze. Dla Przemka był to szósty występ w tym sezonie. Czterokrotnie rozpoczynał spotkania w wyjściowym składzie.

Misiak ma na koncie powołania do reprezentacji Polski do lat 21. W poprzednim sezonie był bardzo ważnym graczem Pogoni Siedlce. Zagrał 31 meczów (2543 minuty) i zdobył trzy bramki w drodze do awansu do I ligi. Na początku czerwca związał się z "Nafciarzami". Z Wisłą związał się umową obowiązującą do czerwca 2027 roku.