Reklama

Międzyosiedlowy turniej z OSiR

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Międzyosiedlowy turniej z OSiR - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pięć drużyn reprezentujących łukowskie osiedla wzięło udział w Lekkoatletycznym Turnieju Międzyosiedlowym zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.

Reprezentanci osiedla Klimeckiego, Chącińskiego, Unitów Podlaskich, osiedla Sienkiewicza oraz połączone reprezentacje os. Ostoi/Poetów rywalizowały między sobą w sportowym turnieju lekkoatletycznym, który miał miejsce 30 września.

Dzieci i młodzież z terenów, gdzie realizowany jest program „Trener Osiedlowy” rywalizowały między sobą w lekkoatletycznych konkurencjach: skoku w dal, pchnięciu kulą i biegu na 60 metrów. Przeprowadzono tez konkurencję skakania na skakance, sztafety i hula hop. Na zakończenie drużyny z poszczególnych osiedli rozegrały natomiast mecze piłki nożnej.

Rywalizacja toczyła się na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 5. Organizatorem przedsięwzięcia był Ośrodek Sportu i Rekreacji, a całość dofinansowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody niespodzianki.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE