Reklama

Międzynarodowe zapasy w Łukowie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Międzynarodowe zapasy w Łukowie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Około 350 zapaśniczek z nawet ośmiu krajów rywalizować będzie w marcu na zawodach w Łukowie. Na jedno z największych sportowych wydarzeń tego roku w regionie już dziś zapraszają władze Orląt Łuków.

Puchar Polski Kadetek w zapasach i Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich. Takie zawody odbędą się w Łukowie w weekend 9-11 marca. Do naszego miasta zjadą zapaśniczki z całego kraju, ale też z Czech, Słowacji oraz Węgier, Ukrainy i Litwy. Możliwe, że Łuków odwiedzą też zapaśniczki z Niemiec i Łotwy. Na dzień dzisiejszy prowadzone są rozmowy z przedstawicielami zagranicznych związków.

Międzynarodowa rywalizacja toczyć się będzie na matach w hali sportowej przy ul. Cieszkowizna w Łukowie. Zapaśniczki będą walczyć w dwóch turniejach: w Pucharze Polski Kadetek rocznika 2001-2003 oraz wchodzącym w skład Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich - Pucharze Polski Juniorek z rocznika 1998-2000.

Puchar Polski i Turniej Nadziei organizuje klub sportowy ŁKS Orlęta Łuków, Lubelski Związek Zapaśniczy, Urząd Miasta Łuków i Urząd Marszałkowski w Lublinie. Patronat nad imprezą sprawować będą Burmistrz Miasta Łuków i Marszałek Województwa Lubelskiego.

Więcej informacji na temat przygotowań oraz samej rywalizacji, przedstawimy już wkrótce. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE