Medale zapaśników w Ogólnopolskim Turnieju

Medale zapaśników w Ogólnopolskim Turnieju - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W miniony weekend w Stoczku Łukowskim odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików w zapasach dziewcząt oraz w stylu klasycznym chłopców. Zapaśnicy z Zalesia wywalczyli 4 medale.

W turnieju, który odbywał się od 20 do 21 maja w Stoczku Łukowskim, wzięło udział 17 drużyn z całej Polski. O medale walczyli także zapaśnicy z powiatu łukowskiego. Wśród dziewcząt sukcesy świętowały: Klaudia Karwowska i Natalia Kryjer, które w swoich kategoriach zajęły II miejsce na podium. Brązowy medal wywalczyła także Izabela Wałachowska z łukowskich Orląt.

Z medalami wrócili z turnieju także reprezentanci powiatu łukowskiego w kategorii chłopców. Damian Kryjer wywalczył srebro, a Łukasz Soćko – brąz. Obaj zawodnicy występowali w barwach Zalesia.

Klaudia Karwowska i Damian Kryjer zostali uznani za najlepszych zawodników z powiatu łukowskiego.