Mateusz Szczepaniak z golem dla Legii! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportWychowanek AMPlusa Łuków, były gracz: Orląt Radzyń Podlaski, Górnika Łęczna oraz Wisły Puławy zdobył pierwszego gola w dorosłym futbolu.

17-latek rodem z Adamowa trafił do siatki w meczu Legii II Warszawa z Polonią Lidzbark Warmiński. Mateusz trafił na 3:0 w 38 minucie. Spotkanie zakończyło się wygraną "Wojskowych" 4:2. Na boisku przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.

Dla niego to czwarty mecz w III lidze w tym sezonie. Po siedmiu meczach warszawianie są na siódmym miejscu z dorobkiem 11. punktów.

Szczepaniak jest etatowym reprezentantem Polski. Ostatnio zagrał w trzech meczach kadry do lat 18 podczas turnieju towarzyskiego.