Mamy mundurowego wicemistrza Polski

Autor: | Zdjęcie: Zenon Pawlikowski

Mamy mundurowego wicemistrza Polski - Zdjęcie główne

SportJakub Strzyżewski z Łukowa został wicemistrzem Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W rozgrywanych kilka dni temu zawodach w Nisku zajął II miejsce w kategorii do 63 kg w formule kick light.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych rozegrane zostały między 16 i 18 czerwca. Duży sukces odniósł na nich Jakub Strzyżewski z Klubu Sportów Walki „KSW Łuków” działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie. Zawodnik w kategorii do 63 kg uzyskał II miejsce i tytuł wicemistrza Polski.

Kuba do startu przygotowywał się pod okiem trenerów Zenona Pawlikowskiego i Grzegorza Piotrowskiego. Współpracował też ze sparingpartnerami - Kamilem Szczygielskim, Maciejem Mościckim i Mateuszem Niewęgłowskim, którzy skutecznie szlifowali jego formę przed turniejem. Trenerem zawodnika jest Zenon Pawlikowski.