Reklama

Macedonia 2017 - przygotowania rozpoczęte

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zenon Pawlikowski / KSW Łuków

Macedonia 2017 - przygotowania rozpoczęte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Krótką przerwę od treningu mieli w tym roku podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z łukowskiej sekcji kickboxing KSW Łuków. Sportowcy przygotowują się obecnie do wrześniowych Mistrzostw Europy w kickboxingu

Tydzień po zakończeniu  roku szkolnego w Łukowie młodzi sportowcy rozpoczęli przygotowanie kondycyjno-sprawnościowe, przygotowujące ich do startu w Mistrzostwach Europy w kickboxingu, które zaplanowano między 2 i 9 września w Macedonii. Na treningi złożyły się konsultacje Kadry Narodowej zorganizowane w dniach 5-9 lipca w Gronowie niedaleko Torunia. Tam powiat łukowski reprezentowali Marta Pawlikowska, Amelia Wasilewska oraz Dorian Siekierzyński (pointfighting), a także Natalia Zarzycka, Martyna Czerepińska i Bartosz Prusinowski (light contact). 

W sierpniu natomiast odbędzie się drugie zgrupowanie po którym trenerzy kadry narodowej - Agnieszka Turchan i Rafał Karcz - podejmą decyzję, kto z zawodników pracował najsolidniej, uzyskał najwyższą formę i zasługuje na powołanie do reprezentacji na mistrzostwa kontynentu. By zyskać uznanie trenerów, zawodnicy KSW Łuków dostają m.in. sportowy wycisk od swoich kolegów i koleżanek z klubu.

Z łukowskich fighterów najlepszy dotychczas wynik w Mistrzostwach Europy osiągnęła Anna Maksim, która w 2009 roku zdobyła złoty medal w formule light contact juniorów w kat. 70 kg. Teraz, po kilku latach od dużego suckesu, przygotowania łukowskich zawodników powołanych do Kadry Narodowej wspierają władze Łukowa, Gminy Łuków i Powiatu Łukowskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE