Reklama

Reklama

Łukowski sport w 2020 roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łukowski sport w 2020 roku - Zdjęcie główne

Dla łukowskich Orląt najwięcej punktów zdobyli bokserzy, którzy w swojej dyscyplinie zostali sklasyfikowani na pierwszym miejscu w województwie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Przedstawiamy wyniki miejskich klubów we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży za 2020 rok wg. Systemu Sportu Młodzieżowego (SSM).

Reklama

W 1994 roku został zainicjowany zbiór zasad i regulaminów definiujących proces szkolenia i współzawodnictwa sportowego. System dedykowany jest młodzieży uzdolnionej, a opracowany na zlecenie organu państwa właściwego w sprawach kultury fizycznej i sportu, koordynowany przez ten resort i dofinansowywany ze środków publicznych przeznaczanych corocznie na rozwój sportu dzieci i młodzieży. Z tych też względów mówi się o "państwowym  systemie sportu młodzieżowego".

Z ogłoszonych wyników wynika, że w 2020 roku najwięcej punktów z miejskich klubów wywalczyli zawodnicy Orląt Łuków, którzy zdobyli 81,98 pkt. Punkty zdobyli także reprezentanci Łukovii Łuków- 20,63 pkt, KSW Łuków - 14 pkt, Olimpijczyka Łuków - 8 pkt. Dla łukowskich Orląt najwięcej punków zdobyli bokserzy, którzy w swojej dyscyplinie zostali sklasyfikowani na pierwszym miejscu w województwie.

 

KLASYFIKACJA MIEJSKICH KLUBÓW

Orlęta Łuków - 81,98 pkt (boks 38 pkt, podnoszenie ciężarów - 23,5, zapasy 17 pkt, piłka nożna 3,48 pkt)

Łukovia Łuków - 20,63 pkt

KSW Łuków - 14 pkt  

Olimpijczyk Łuków - 8 pkt

 

KLASYFIKACJA SEKCJI

boks - Orlęta Łuków - 38 pkt

podnoszenie ciężarów - Orlęta Łuków - 23,5 pkt

piłka ręczna - Łukovia - 20,63 pkt

zapasy - Orlęta Łuków - 17 pkt  

kickboxing - KSW Łuków - 14 pkt

podnoszenie ciężarów - Olimpijczyk Łuków - 8 pkt

piłka nożna - Orlęta Łuków - 3,48 pkt

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy