Reklama

Łukowianin w Manchesterze United!

Opublikowano:
Autor:

Łukowianin w Manchesterze United! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pochodzący z Łukowa Radosław Kucharski, to jeden z najlepszych w ostatnim czasie skautów Legii Warszawa. Wczoraj oficjalnie podano, że niebawem nasz krajan zacznie pracować dla angielskiej potęgi piłkarskiej Manchesteru United.

W niedzielę 29 stycznia na oficjalnej stronie piłkarzy Legii Warszawa podano komunikat, o tym że z wielokrotnym mistrzem Polski rozchodzi się dyrektor ds. skautingu Radosław Kucharski.

Łukowianin spędził w klubie przy Łazienkowskiej niemal 10 lat, gdzie przeszedł niemal wszystkie szczeble kariery skautingowej. To właśnie w dużej mierze dzięki niemu do Legii trafił Ondrej Duda. Ostatnio niemal 1,5 roku pełnił funkcję dyrektora ds. skautingu.

Od lutego Radosław Kucharski będzie poszukiwał utalentowanych piłkarzy z Europy Środkowo-Wschodniej dla potęgi piłkarskiej Manchesteru United.

– Spędziłem przy Łazienkowskiej wspaniałe chwile, ale czas zrobić krok naprzód. Jestem wdzięczny wszystkim, z którymi przez ten czas współpracowałem – szczególnie prezesowi Bogusławowi Leśnodorskiemu, dzięki któremu mogłem kierować skautingiem Legii Warszawa – komentuje Kucharski, na łamach portalu legia.com.

Gratulujemy ścieżki rozwoju i życzymy powodzenia na Old TraffordŹródło:www.legia.com


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE