Reklama

Liga Bowlingowa w Decybelu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Facebook / Kręgle Łuków

Liga Bowlingowa w Decybelu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Już w najbliższy poniedziałek zorganizowane zostaną kolejne zawody z cyklu Pepsi Ligi Bowlingowej Wiosna 2016. Będzie to druga kolejka rozgrywek, które w Łukowie odbywają się cyklicznie w Klubie Decybel.

Zawody w kręgle w ramach Pepsi Ligi Bowlingowej zainaugurowane zostały 22 lutego. Składa się na nie 10 turniejów rozgrywanych w poniedziałki o godz. 18.00 w Klubie Decybel przy ulicy Międzyrzeckiej 71 w Łukowie według ustalonego wcześniej harmonogramu. Najbliższe z nich zaplanowano na poniedziałek 29 lutego.

Wszystkie gry i pojedynki rozgrywane są systemem zmiennych torów. Zawodnicy rozgrywają między sobą pojedynki, a najlepsi z nich awansują do półfinałów i rozgrywki finałowej. Istnieje też punktowy system premiowania dla kobiet, tzw. Handicap.

W Lidze prowadzona jest na bieżąco klasyfikacja generalna, obejmująca dziesiątkę najlepszych zawodników. Jej kształt poznamy dopiero po zakończeniu rozgrywek, które zaplanowano na poniedziałek, 2 maja o godzinie 17. Na wtedy też zaplanowano bankiet dla wszystkich uczestników ligi. Najlepsi zawodnicy zostaną uhonorowani nagrodami. Po każdej kolejce rozgrywek (eliminacjach) będą to kupony na grę w kręgle do wykorzystania w Klubie Decybel, zaś na podsumowanie rozgrywek będą to vouchery na akcesoria bowlingowe.

Szczegółowy regulamin rozgrywek w ramach Pepsi Ligi Bowlingowej jest dostępny u organizatora – w Klubie Decybel. Koszt jednorazowego startu w zawodach to 20 zł. Chętni, powinni zapisywać się telefonicznie lub mailowo info@klubdecybel.pl, najpóźniej w dniu rozgrywania eliminacji do godziny 18:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE