Reklama

Kolejne medale zapaśniczek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Kolejne medale zapaśniczek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 3 medale wywalczyły reprezentujące powiat łukowski zapaśniczki GKS Armaty Stoczek Łukowski i UKS Zalesie w trakcie weekendowych zawodów w Czarnym Borze w woj. dolnośląskim. W rywalizacji wzięło udział 60 klubów z 14 państw Europy.

Złoty medal w kategorii 66 kg wywalczyła Natalia Kryjer z klubu UKS Zalesie w trakcie weekendowych zawodów w Czarnym Borze w Karkonoszach. W miejscowości tej między 1 a 3 grudnia odbyły się jedne z największych w Europie zawody zapaśnicze kobiet. Powiat łukowski na imprezie reprezentowały wśród młodziczek dziewczęta z UKS Zalesie, a wśród kadetek zawodniczki GKS Armaty Stoczek Łukowski.

Natalia Kryjer zdobywając wśród młodziczek złoty medal, potwierdziła dyspozycję pozostałych zawodniczek klubu z Zalesia. W finale pokonała zawodniczkę z Chorwacji 3-1, a medal brązowy w tej kategorii dołożyła Patrycja Piotrowska. Odrębny medal wywalczyła Klaudia Karwowska w kategorii 50 kg, która w drodze po brązowy krążek, pokonała dwie inne zawodniczki z Polski oraz reprezentantki Czech i Niemiec.

W grupie wiekowej kadetek piąte miejsce zdobyła Karolina Gryczon ze stoczkowskich Armat.  Startowała ona w kat. 43 kg. Ogółem w zawodach w Czarnym Borze udział 60 klubów z 14 państw Europy. Opiekunami łukowskiej grupy byli trener UKS Zalesie Grzegorz Rychta oraz trener kadry wojewódzkiej Ryszard Wałachowski. Nagrody za sportową rywalizację naszym zawodniczkom ufundował były zapaśnik Orląt Łuków, Jarosław Siuj.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE