Klub Olimpijczyka na zawodach w Czechach

Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Klub Olimpijczyka na zawodach w Czechach - Zdjęcie główne

SportW rocznicę wybuchu II wojny światowej reprezentacja działającego w Łukowie Klubu Olimpijczyka wzięła udział w najstarszym turnieju w podnoszeniu ciężarów w Europie: 53 Grand Prix Bohumina. Jak spisali się nasi ciężarowcy?

Zawody rozgrywano w kategoriach wagowych jak i wiekowych od 10 do 20 lat. Klub Olimpijczyka reprezentowało dwóch wychowanków - Konrad Skorupa i Kacper Grabowski, a gościnnie z Orląt Łuków wystąpił Jakub Sadło.

- Nasz zespół zajął VII lokatę, a indywidualnie najwyższe miejsce wywalczył Jakub Sadło, który w klasyfikacji open juniorów do lat 17 wywalczył drugiej miejsce - mówi trener Robert Dołęga.

Konrad Skorupa wywalczył VI lokatę w kategorii do 20 lat. Niestety nie powiodło się 15-letniemu Kacprowi Grabowskiemu, który nie zaliczył żadnego podejścia w podrzucie i nie został sklasyfikowany w swojej grupie wiekowej.

Pełne wyniki zawodów znajdują się POD TYM ADRESEM.