Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

KGHM SPS Głogów wygrał w Siedlcach - Zdjęcie główne

PSG KPS tylko z punktem po meczu z KGHM SPS | foto SportSiedlce.pl

SportNiespodziewanej domowej porażki doznał PSG KPS Siedlce. Podopieczni Witolda Chwastyniaka pozostają bez zwycięstwa w trwającym sezonie.

Pierwszy set nie wskazywał na porażkę siedlczan. Wygrana do 17 była efektem zrywu w końcówce, ale pokazała różnicę między drużynami. Głogowianie nie poddali się i po wyrównanej drugiej partii doprowadzili do remisu.

Podrażniona drużyna Witolda Chwastyniaka za wszelką cenę chciała wygrać trzeciego seta i dopięła swego. W czwartej partii PSG KPS walczył pełną pulę, jednak w pewnym momencie przestał grać i stracił kilka punktów z rzędu. W tie-breaku KGHM SPS był lepszy i wywiózł dwa punkty z Siedlec. PSG KPS na pocieszenie dopisał jedno oczko do ligowego dorobku.

12 października o 20:30 PSG KPS zagra w Białymstoku z BAS. Mecz będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport News.

PSG KPS Siedlce – KGHM SPS Głogów 2:3 (25:17, 23:25, 25:20, 22:25, 13:15)

PSG KPS: 1. Wiktor Kłęk, 2. Michał Kozłowski, 5. Jakub Czyżowski, 20. Bartłomiej Wójcik, 21. Dawid Sokołowski, 71. Jan Tomczak i 18. Bartosz Tomczak (libero) oraz 7. Mateusz Szpernalowski, 10. Bartosz Kowalczyk

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.