Reklama

Karatecy na obozie w Bukowinie Tatrzańskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŁKKK Mawashi

Karatecy na obozie w Bukowinie Tatrzańskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 46 młodych karateków z Łukowa uczestniczyło w obozie sportowym w Tatrach. Wypoczynek i treningi w Bukowinie Tatrzańskiej zorganizował Lubelski Klub Karate Kyokushin.

Obóz sportowy dla młodych adeptów wschodnich sztuk walki odbywał się od 25 czerwca do 1 lipca w Bukowinie Tatrzańskiej. Łącznie uczestniczyło w nim 46 osób z Łukowskiego Klubu Karate Kyokushin Mawashi. Karatecy zostali podzieleni na grupy i oprócz zajęć sportowych mieli też czas na aktywny wypoczynek. W przerwie między treningami odbywały się zajęcia profilaktyczne oraz dzień sportu z turniejem crossfit dla dzieci i młodzieży. Zorganizowano też wycieczkę w góry, wycieczkę na termy oraz dyskoteki. Całość zwieńczyła sayonara z występami dzieci oraz egzamin na stopnie kyu.

Jak informuje reprezentujący ŁKKK Mawashi Paweł Głowacki, zajęcia sportowe oraz cały wyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej wpisują się w przygotowania klubu do przyszłego sezonu, który rusza 15 września. Na obozie poruszona została tematyka techniczno-taktyczna walk według nowych zasad. Doskonalono też techniki kihon, ido geiko, kata. Zajęcia prowadził posiadający najwyższy w kraju stopień w karate kyokushin iko matsui – shihan Jacek Czerniec 5 dan.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE