Reklama

Jest kurator w Orlętach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Jest kurator w Orlętach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Paweł Sych jest już oficjalnie kuratorem w Łukowskim Klubie Sportowym "Orlęta" Łuków. Taka informacja zawisła 28 lutego w Krajowym Rejestrze Sądowym. Potwierdza ją także sam zainteresowany.

Paweł Sych został kuratorem w Orlętach Łuków. Konieczność wyznaczenia osoby na tą funkcję zrodziła się po tym, jak 25 stycznia członkom klubu nie udało się wybrać władz tego sportowego stowarzyszenia. Wcześniej kuratorem w klubie był Sławomir Rzymowski, były dyrektor ZGL w Łukowie.

Zobacz też:


Informacja o kurateli w Orlętach jest już widoczna w Krajowym Rejestrze Sądowym. Potwierdza ją także sam Paweł Sych, który jeszcze wczoraj dopełniał ostatnich formalności w sądzie w Świdniku. Czy dzięki jego nominacji, łukowski klub wyjdzie na prostą? Przypomnijmy, że Orlęta znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, mają kilkudziesięciotysięczny dług. By uratować nieco ich sytuację finansową, piłkarze pierwszej drużyny zrzekli się wszystkich należności od Orląt, a od kilkunastu dni prowadzą też zbiórkę w Internecie na pokrycie zobowiązań stowarzyszenia.

Teraz kurator będzie miał za zadanie prowadzenie bieżącej pracy stowarzyszenia, a także zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków, na którym wybrane (?) zostaną nowe władze: Prezes i Członkowie Zarządu. Czy Orlęta Łuków wyjdą z impasu?
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE