Reklama

„Jedynka” najlepsza w rejonie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

„Jedynka” najlepsza w rejonie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie okazały się najlepsze w Finale Rejonu Bialskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie odbyły się w środę 28 marca.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy był organizatorem Finału Rejonu Bialskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt szkół podstawowych. Zawody zorganizowano w środę 28 marca i wystąpiły w nich 4 drużyny, które reprezentowały powiaty: bialski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej; łukowski - Szkoła podstawowa nr 1 w Łukowie; parczewski - Szkoła Podstawowa w Jabłoniu; radzyński - Szkoła Podstawowa w Ulanie-Majoracie.

Szczypiornistki z "Jedynki" pokonały wszystkie ekipy występujące na turnieju. Podopieczne Grażyny Rychlik zajmując I miejsce awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się na początku kwietnia w Kraśniku.

Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 wystąpił w składzie: Oliwia Adamczyk, Aleksandra Adkonis, Aleksandra Borek, Oliwia Celińska, Oliwia Dmowska. Anna Dybciak, Maja Fejtko, Katarzyna Karwowska, Karolina Pulik, Aleksandra Rybla, Martyna Wasilewska, Kinga Zalewska, Małgorzata Zalewska.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. SP 1 Łuków (opiekun Grażyna Rychlik)
  2. SP Ulan-Majorat (opiekun Renata Niewęgłowska)
  3. SP 3 Biała Podlaska (opiekun Edyta Tarantowicz)
  4. SP Jabłoń (opiekun Tomasz Jaroszkiewicz)

Dzień wcześniej w Białej Podlaskiej rywalizowali chłopcy. Drużyna z ,,Jedynki” pod kierownictwem Roberta Samujły również okazała się najlepsza i awansowała do Finału Wojewódzkiego, który obędzie się 5 kwietnia w Łukowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE