Jarosław Daniluk mistrzem Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Łuków może się szczycić mistrzem polski w podnoszeniu ciężarów. Tytuł ten wywalczył Jarosław Daniluk.

W miniony weekend łukowscy sztangiści wzięli udział w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w Nidzicy. Nasza reprezentacja wróciła z medalami.

Ze złotym medalem i tytułem mistrza Polski w kategorii wagowej do 105 kg wrócił Jarosław Daniluk. Natomiast Patryk Czerwonogrodzki wywalczył II miejsce w kat. do 62 kg. W najcięższej kategorii także mieliśmy swojego reprezentanta. Remigiusz Woch w tej kategorii wywalczył VIII miejsce.

W rywalizacji w Nidzicy wzięło udział 170 juniorek i juniorów. Występowali w barwach 53 klubów z całej Polski. Łukowski Klub Sportowy \"Orlęta\" Łuków w łącznej klasyfikacji klubowej zajął 11 miejsce, a wśród mężczyzn wysokie 4 miejsce, gromadząc 32 punkty. W klasyfikacji województw najlepsze okazało się lubelskie.