Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

I liga (jeszcze?) nie dla Pogoni Siedlce - Zdjęcie główne

Piłkarze Pogoni mają co rozpamiętywać | foto SportSiedlce.pl

SportTo znowu się wydarzyło. Pogoń Siedlce miała na wyciągnięcie ręki awans do I ligi, jednak Chojniczanka Chojnice przytrzasnęła palce biało-niebieskim.

Pierwsza połowa zupełnie nie wyszła Pogoni. Być może siedlczanie rozpamiętywali niedawną porażkę z GKS Jastrzębie, a może to Chojniczanka miała lepszy plan na to spotkanie.

Po przegranej 0:2 pierwszej połowie siedlczanie zebrali się w sobie i rzucili się do odrabiania strat. Gol Cezarego Demianiuka wlał nadzieje w serca kibiców, lecz zaraz po nim Chojniczanka wyprowadziła trzeci cios. Nie okazał się on jednak nokautujący. Demianiuk skompletował dublet, a w ostatniej minucie meczu miał okazję doprowadzić do remisu strzałem z wapna. Niestety, Damian Primel zastopował uderzenie wychowanka Pogoni.

Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do burzliwej rozmowy pomiędzy kibicami Pogoni a jej piłkarzami. Czy okaże się ona niczym katharsis? Czas pokaże.

25 maja o 14:00 Pogoń zagra w Puławach. Siedlczanom do awansu do I ligi wystarczy remis.

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.