Huta Dąbrowa z awansem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportPiłkarze z Huty Dąbrowy w gminie Krzywda będą reprezentować powiat łukowski w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w halowej piłce nożnej "Piłkarska Kadra Czeka". Awans piłkarze Grzegorza Czernieca wywalczyli 19 stycznia w Staninie.

W zmaganiach wzięły udział drużyny z rocznika 2003 i młodsi z ośmiu szkół z Radoryża Kościelnego, Stanina, Tuchowicza, Adamowa, Wojcieszkowa, Huty Dąbrowy, Okrzei oraz Zagoździa. Zwycięzcami turnieju zostali piłkarze z Gimnazjum w Hucie Dąbrowie, którzy w meczu finałowym pokonali zawodników z Zagoździa 1:0. III miejsce przypadło w udziale piłkarzom z Wojcieszkowa, którzy zwyciężyli ekipę z Okrzei 3:1.

Zwycięską ekipę tworzyli Adrian Tratkiewicz, Jakub Szewczak, Jakub Wojda, Przemysław Koślacz, Jakub Suska, Cezary Nowek, Dominik Pielaszkiewicz oraz Bartosz Tomasik, którzy wystąpią teraz na wojewódzkich zawodach w halówce. Trenerem zawodników jest Grzegorz Czerniec.