Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportW sobotę odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Kąkolewnicy i zgromadził 260 zawodników z 19 klubów z Polski. W stawce nie zabrakło przedstawicieli Łukowskiego Klubu Karate Kyokushin MAWASHI.

Senpai Artem Haffarov po raz kolejny uzyskał złoty medal i stoczył trzy walki, gdzie dwie wygrał przed czasem w kategorii walki do 35 kg chłopcy  9-10 lat , zaś Dawid Wędzony srebro, wygrywając dwie walki. W trzeciej uległ doświadczonemu zawodnikowi.

Drugie miejsce uzyskała takaż Alicja Kaczor, zaś w kata czwarte miejsca wywalczyły: Oliwia Głowacka i Daryna Melnyk. Pozostali zawodnicy uzyskali miejsca IV- VIII, nabywając doświadczenia podczas pierwszych zawodów w tym roku.

W roli sędziego wcielił się Sensei Paweł Głowacki, Senpai Mikołaj Kopeć. - Dziękujemy zaangażowanym rodzicom za pomoc oraz senpai Lesławowi Waszkiewiczowi, Ewie Szaniawskiej za wsparcie zawodników. Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom i życzymy sukcesów na kolejnym turnieju 16 marca w Białej Podlaskiej - mówi Paweł Głowacki, szkoleniowiec Łukowskiego Klubu Karate Kyokushin MAWASHI.