Reklama

Grand Prix Niepodległości

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Grand Prix Niepodległości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Na sobotę 24 listopada zaplanowano szachowe zawody w gminie Łuków. W Krynce odbędzie się finał szachowego Grand Prix Niepodległości.

Szachiści rywalizację rozpoczną o godz. 9.30 w świetlicy wiejskiej w Krynce. Po dwóch turniejach sklasyfikowano 35 uczestników. Na czele stawki znajduje się Andrzej Litwiniec z Radzyńskiego Klubu Szachowego, który wyprzedza Konrada Szczygła z Klubu Szachowego Hetman Krynka i Włodzimierza Gryczkę ze Skoczka Siedlce.

W finałowych zawodach organizatorzy przewidzieli puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe w kilku kategoriach. Zwycięzcy klasyfikacji generalnej otrzymają honoraria finansowe. Zawodnicy oraz osoby towarzyszące mogą liczyć także na poczęstunek, a także kilka niespodzianek przygotowanych z okazji finałowego turnieju.  

Impreza została przygotowana we współpracy z Urzędem Gminy Łuków w ramach realizacji zadania publicznego przez organizacje pozarządowe. Patronat objął Wójt Gminy Łuków oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie internetowej: www.chessarbiter.com w zakładce: „turnieje”.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE