Reklama

Gostołek z dwoma medalami pływackich mistrzostw Polski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Gostołek z dwoma medalami pływackich mistrzostw Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu ZSS "Sprawni-Razem". W zawodach udział ponad 80 pływaków z jedenastu województw. Na mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentował się Daniel Gostołek z Łukowa

Do Lublina przyjechało ponad 80. pływaków, reprezentantów jedenastu województw. W lubelskiej kadrze wystąpił Daniel Gostołek podopieczny Jacka Kęzika z Zespołu Placówek w Łukowie. 

Jako uczestnik sztafety województwa lubelskiego Gostołek wystartował w czterech konkurencjach, w których wypływał dwa medale:
- srebro na dystansie 4x50m stylem dowolnym w kat. OPEN;
- brąz na dystansie 50m stylem dowolnym.
Ponadto zajął czwarte miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym oraz szóste miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym.

- Dla Daniela pływanie jest bardzo ważne, i sumiennie podchodził do każdego startu. Byliśmy wytrwali w przygotowaniach i dało to takie pozytywne efekty. Serdecznie mu gratuluję - tak wyczyn swojego podopiecznego podsumował nauczyciel i trener Jacek Kęzik. 

Sztafeta lubelska mężczyzn wypływała drugie miejsce w Polsce. 

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem” odbyły się w dniach 30 marca - 2 kwietnia na pływalni H20 w Lublinie. Organizatorami imprezy były: Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem” oraz ZS nr 4 w Lublinie. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE