Reklama

Gimnazjada o puchar starosty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim

Gimnazjada o puchar starosty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 7 drużyn wystartowało w Stoczku Łukowskim w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej "Gimnazjada" o Puchar Starosty Łukowskiego. Rywalizacja miała miejsce 9 lutego.

Za nami halowy turniej piłki nożnej rozgrywany 9 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim. W zawodach wzięło udział 7 drużyn: Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim, Szkoła Podstawowa w Starych Kobiałkach, Szkoła Podstawowa w Szyszkach, Publiczne Gimnazjum w Wodyniach, Publiczne Gimnazjum w Seroczynie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Zagoździu (2 zespoły).

Rozrywki odbywały się w dwóch grupach, z których dwie najlepsze drużyny w finale. Mecz o III miejsce rozegrany został pomiędzy drużyną Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim i Publicznym Gimnazjum w Wodyniach. Zakończył się wynikiem 2:1 dla gości z Wodyń. W finale zagrały zespoły z Seroczyna i Zagoździa. Zwyciężyła drużyna z Zagoździa wynikiem 2:0.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Arkadiusz Buczyński, Marcin Chojecki, Konrad Wardak, Konrad Redzik, Kuba Nawrocki, Szymon Osiak, Konrad Kępka, Kamil Świętochowski. Najlepszym bramkarzem został Marcin Chojecki z Zagoździa. Najlepszym strzelcem jego kolega z drużyny - Szymon Osiak.

Drużynom zostały wręczone puchary, medale, dyplomy, nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łukowie, Burmistrza miasta Stoczek Łukowski oraz Wójta gminy Stoczek Łukowski. Nagrody wręczał przedstawiciel Zarządu Powiatu Łukowskiego Andrzej Wisiński oraz dyrektor Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim Ewa Mokicka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE