Reklama

"Galaktyczni" mistrzem halówki. Awans "Nombre" i "Niezniszczalnych"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSiR Łuków

"Galaktyczni" mistrzem halówki. Awans "Nombre" i "Niezniszczalnych" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Za nami ostatnie rozstrzygnięcia w ramach XV edycji Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Mistrzem rozgrywek została ekipa "Galaktycznych", a do II ligi spadają "Orient Łuków" i "Damy Radę".

679 goli w 92 meczach padło w ciągu tegorocznych rozgrywek Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków. W niedzielę 4 lutego rozegrano ostatnie mecze i dokonano podsumowania wszystkich spotkań. O ile znany był wcześniej mistrz I ligi - drużyna „Galaktyczni” - o tyle weekendowe spotkania zadecydowały o dalszych miejscach w tabeli. Ostatecznie na drugim i trzecim miejscu uplasowali się piłkarze ekip: „Złodzieje Oklasków” i „Reja Team”. W drugiej lidze zwyciężył natomiast zespół „Nombre”, a „Niezniszczalni” i „Invest” zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w tabeli. Awans bezpośredni do I ligi wywalczyły drużyny „Nombre” i „Niezniszczalni” z I do II ligi spadły drużyny „Damy Radę” i „Orient Łuków”.

Mecze rozgrywane były w halach sportowych przy ul. Partyzantów oraz ul. Cieszkowizna w Łukowie. W rozgrywkach, które trwały 18 listopada do 4 lutego wystartowało w sumie 20 drużyn, które rozgrywały mecze w dwóch kategoriach. W I lidze rywalizowały ekipy: 4 FUN, Damy Radę, DWM, Epaka.pl, FC Dębowica, Galaktyczni, Gmina Łuków, KS Rondo, Orient Łuków, Reja Team, Złodzieje Oklasków, a w II klasie rozgrywek drużyny: Chłopaki do wzięcia, Delta Łuków, FCR, Invest, Niezniszczalni, Nombre, Rios Bandos, THC Kimandżo, TUR Turze Rogi.

Królami strzelców zostali Marcin Kozłowski (Galaktyczni) w I lidze, który strzelił 26 bramek oraz Hubert Sierpień w II lidze (FCR), notując 16 trafień do bramki przeciwnika. Rozgrywki ŁLHPN sędziowali Małgorzata Drosio, Janusz Pycka, Ryszard Grochowski, Arkadiusz Wróbel oraz Grzegorz Rychta.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE