Reklama

Funkcjonariusze służb mundurowych z medalami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: K.O. Fight Club Łuków

Funkcjonariusze służb mundurowych z medalami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W Sanoku odbyły się IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Przedstawiciele K.O. Fight Club z Łukowa wrócili z medalami.

Od 10 do 12 czerwca w Sanoku o miejsce na podium walczyło ponad 120 funkcjonariuszy z różnych służb mundurowych. Nie zabrakło także zawodników z naszego regionu. Stanęli na macie i wygrali. Bardzo dobry start zaliczył Rafał Jastrzębski w formule full contact K-1 oraz kick light. Z zawodów wrócił z dwoma złotymi medalami. Brąz wywalczył Mateusz Grochowski w formule kick light.  

Organizatorem spotkania w Sanoku było Biuro Kadr i Szkolenia Centralnego Zarządu Służby Więziennej w Warszawie, Polski Związek Kickboxingu, Zakład Karny w Łupkowie oraz NSZZFiPSW ZT w Łupkowie. Do walki stanąć mogli funkcjonariusze i funkcjonariuszki Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celnej, a także Inspekcji Transportu Drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE