Reklama

Ferie z karate

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŁKK "Mawashi"

Ferie z karate - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport "Zamień smartfona na kimona" to hasło sportowych zajęć organizowanych w czasie ferii przez Łukowski Klub Karate Kyokushin "Mawashi". Do aktywnego spędzania wolnego czasu zaprasza sensei Paweł Głowacki.

Łukowski Klub Karate Kyokushin „Mawashi” zaprasza do wspólnych treningów w czasie zbliżających się ferii zimowych. Między 30 stycznia i 9 lutego w Łukowie oraz Trzebieszowie organizowane będą zajęcia dla wszystkich chcących poznać wschodnie sztuki walki.

„Zamień smartfona na kimona”, bo taką nazwę nosi inicjatywa, odbywać się będzie w Szkole Podstawowej nr z w Łukowie oraz w Szkole Podstawowej w Trzebieszowie. Darmowe zajęcia zaplanowano we wtorki i czwartki w SP nr 1 w Łukowie. O godz. 17 mile widziane są dzieci w wieku 4-7 lat. O godz. 18. Dzieci w wieku 8-12 lat. Natomiast o godzinie 19 zaplanowano darmowe zajęcia karate dla osób powyżej 12 roku życia (w tym dla młodzieży i dorosłych).

W Trzebieszowie zajęcia odbywać się będą w piątki 2 i 9 lutego. O godzinie 18. Przewidziane są treningi dla dzieci w wieku 4-7 lat, a godzinę później dla osób powyżej 8 roku życia. Mile widziana jest także młodzież i osoby dorosłe.

Zajęcia są dostępne dla wszystkich. Nie ma koniczności wcześniejszego zapisywania się do Klubu Karate. Ich organizatorem jest Łukowski Klub Karate Kyokushin "Mawashi", a prowadzącym sensei Paweł Głowacki. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE