Reklama

Dzień Zdrowia za nami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Dzień Zdrowia za nami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Ze wspólnych treningów jogi oraz crossfitu mogli skorzystać mieszkańcy miasta w trakcie "Dnia Zdrowia dla Łukowa", który zorganizowany został w niedzielę 13 maja w parku miejskim. Na wydarzenie zaprosił Łukowski Ośrodek Kultury.

Miłośnicy aktywnego trybu życia spędzili niedzielne popołudnie na „Dniu Zdrowia dla Łukowa”, który w niedzielę 13 maja zorganizował Łukowski Ośrodek Kultury. Tego dnia w parku miejskim miała miejsce profilaktyczna impreza, na której zaprezentowały się grupy sportowe z terenu miasta.

Przed mieszkańcami swoją ofertę zaprezentowali trenerzy personalni oraz działające w Łukowie klubu sportowe i grupy stawiające na aktywny tryb życia. Łukowianie mogli skorzystać m.in. z treningów fitness przeprowadzonych przez Leszka Kędzierskiego, ćwiczeń ogólnorozwojowych w wykonaniu CrossFit Łuków, czy walk pokazowych w wykonaniu klubu KMSW Łuków.

Imprezę poprowadził DJ Oleś, który zachęcał przechodniów do wspólnych ćwiczeń. Jak zapowiadają organizatorzy, imprezy promujące aktywny i sportowy tryb życia mają być organizowane również w przyszłości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE