Reklama

"Dwójka" trzecia w województwie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

"Dwójka" trzecia w województwie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Szczypiornistki Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie wywalczyły III miejsce na wojewódzkich zawodach w piłkę reczną. Rywalizacja miała miejsce 10 kwietnia w Kraśniku.

W Wojewódzkim Finale Piłki Ręcznej Dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjalnych wystąpiło 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały reprezentantki szkoły z Łukowa, Szkoła Podstawowa nr 2 z Kraśnika i Zespół Szkół nr 2 z Puław, natomiast w grupie B zmagania toczyły się między uczennicami Gimnazjum nr 19 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 5 z Chełma i Szkoły Podstawowej ze Zwierzyńca.

W pierwszym grupowym meczu łukowianki przegrały z zespołem Kraśnika 9:13, a w drugim wysoko zwyciężyły drużynę z Puław 23: 9. W meczu o III miejsce szczypiornistki z ,,Dwójki zmierzyły się z zespołem ze Zwierzyńca. Po jednostronnym pojedynku łukowianki pokonały drużynę ze Zwierzyńca 22:11.

Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łukowie wystąpiła w składzie: Weronika Frąc, Anna Jankowska, Aleksandra Ciężka, Natalia Kalińska, Magda Kowalczyk, Maja Trochimowska, Weronika Mazur, Natalia Mokicka, Karolina Przeździak, Wiktoria Sosnowska, Paula Wasak, Emilia Zaręba. Opiekunami grupy byli Jerzy Kożuch i Marcin Grzeczyński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE