Dwa srebra na Pucharze Świata

Autor: | Zdjęcie: KSW Łuków

Dwa srebra na Pucharze Świata - Zdjęcie główne

SportDwa medale zdobyli zawodnicy KSW Łuków na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu. Łukowianie walczyli w stolicy Węgier, Budapeszcie.

Dwa medale zdobyli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu 24th Hungarian Kickboxing World Cup 2018. Reprezentanci klubu KSW Łuków wywalczyli srebrne krążki w kategorii kadetów starszych 42 kg light contact oraz junior młodszy 81 full contact.

W zawodach rozgrywanych 18-20 maja na II stopniu podium stanęli Natalia Zarzycka i Maciej Mościcki. Łuków reprezentowała też Marta Pawlikowska (kadet starszy 50 kg light contact), która tym razem nie wywalczyła medalu. Trójka zawodników KSW wchodziła też w skład 68 reprezentantów Polskiego Związku Kickboxingu.

KSW Łuków to klub działający w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie.