Reklama

Dwa krążki KSW Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KSW Łuków

Dwa krążki KSW Łuków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Martyna Czerepińska i Marta Pawliowska wracają z medalami z zawodów Pucharu Polski kickboxingu. Jak dodaje trener Zenon Pawlikowski, to rozgrzewka przed krajowymi mistrzostwami.

W ubiegły weekend w Płocku odbył Puchar Polski Juniorów i Seniorów w formule light contact. Zawody były pierwszym ogólnopolskim turniejem w 2019 roku, rozegranym pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. W imprezie dobrą formą poszczycili się zawodnicy KSW Łuków, podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego.

Martyna Czerepińska startująca w kategorii 70 kg juniorów zdobyła złoty medal, a Marta Pawlikowska (junior, kat. 55 kg) wywalczyła trzecie miejsce w zawodach. Z dziewczętami na pucharowych zawodach łukowski klub reprezentował jeszcze Kamil Szczygielski (junior, kat. 69 kg), który tym razem wrócił bez medalu. Niemniej trener Pawlikowski pozytywnie ocenił występ swoich zawodników:

- Wynik osiągnięty w Płocku nie jest szczytem możliwości naszych zawodników. Turniej traktuje jako start kontrolny na rozpoczęcie sezonu - mówi trener.

- Nasi zawodnicy wystartowali w wyższych kategoriach wagowych, niż będą startować w mistrzostwach kraju. Przed nami miesiąc pracy przed głównym turniejem - dodaje szkoleniowiec.




Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE